Menu
Úvod
Zápis detí 2023/2024
Prezentácia MŠ
Pozrite sa k nám
Aktivity
Semienko a rastlinka
Svetom s počítačom
Zamestnanci
Výučba anglického jazyka
Galéria English
Logopedická starostlivosť
Fotogaléria
Galéria pre rodičov
Logopédia
Psychologická starostlivosť
2 % dane z príjmu
Poradné orgány školy
Hodnotiaca správa
Kontakt
Vyhľadávanie
- - - - - - - - - - - - - -
Ďakujeme sponzorom
Kniha návštev
Výtvarno-kreatívna súťaž Zvedaví Felix
 

Úvod arrow Pozrite sa k nám
Advertisement
Pozrite sa k nám Tlačiť E-mail

 

Naše predškolské zariadenie Felix MŠ sa nachádza na Mikovíniho ul. č. 3 v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto. Sme zariadením rodinného typu.

Priestory pozostávajú zo štyroch rozľahlých herní, z ktorých tri sa počas obedného odpočinku  premenia pomocou mobilných lôžok na odpočiváreň. Deti, ktoré nemajú potrebu obedného odpočinku, zostávajú v štvrtej herni a zaoberajú sa hravou činnosťou podľa vlastnej voľby. Každá herňa má detskú šatňu s vlastným vchodom pre rodičov a hygienické priestory s WC pre deti, umývadlami a sprchou.

V priestoroch sa ďalej nachádza kuchynka a jedáleň. Strava je riešená formou dovozu a rodič má možnosť výberu z 3 hlavných jedál, pričom je dodržaná nutričná hodnota stravy. Deťom je po celý deň ponúkané ovocie alebo zelenina podľa chuti a záujmu. Pitný režim je zabezpečovaný formou stojankových automatov na pitnú vodu. Objekt disponuje terasami a rozľahlou záhradou s preliezačkami a pieskoviskami. Terasy a záhrada sa počas príjemných teplých dní využívajú aj na pracovné aktivity, aby deti mohli stráviť čo najviac času na čerstvom vzduchu.

Zariadenie je po kompletnej rekonštrukcii a prispôsobené najnovším nariadeniam a predpisom ministerstva školstva a štátnej hygieny.

Materská škôlka má kapacitu 64 detí, ktoré budú podľa veku zaradené do štyroch pracovných skupín.

Prvá skupina:    Slniečka   - deti vo veku 2 - 3 roky.
Druhá skupina:  Žabky       - deti vo veku 3 - 4 rokov.
Tretia skupina:  Delfíniky   - deti vo veku 4 - 5 rokov.
Štvrtá skupina:  Srdiečka  - deti vo veku 5 - 7 rokov s odloženou školskou dochádzkou.

Ďalšie informácie a komplexnú predstavu o zariadení našej materskej školy Felix získate,  ak nás spolu s Vašimi ratolesťami prídete pozrieť. Niekoľko ilustračných fotografií nájdete aj v časti Fotogaléria .